Jazykové školy - Vzdělávání pro dospělé i celoživotní vzděláváníVzdělávání 

Jazykové školy (Vzdělávání)


Bazar všeho pro Vaše vzdělávání. Vzdělávání pro dospělé nebo také celoživotní vzdělávání pro všechny. Naleznete u nás také jazykové zájezdy i jazykové školy či další marketingové kurzy. Bazar Vám umožní vzdělávání se.


Zobrazuji 1 až 15 z 1 inzerátů v kategorii Vzdělávání
cena
lokalita
zobrazen
 
 
 

bez stresu pro všechny zájemce, kteří se chtějí účastnit zkoušek nemusíte se zatěžovat stresem ze studia protože nabízíme certifikáty IELTS PTE CAE a TOEFL bez ověření exasmy můžeme poskytnout otázky s otázkami pro budoucí test před skutečným datem testování. dotazníky bude vydáno asi 6 až 10 dní před testovacími daty a bude to 100% stejných otázek, jaké budou   objeví se v testu. zaručena na 100% Rovněž pomáháme našim klientům zasílání...

[14. prosince 2019]
Cena
dohodou

Lokalita
Frýdek-Místek
nabídka

49x

<< 1  >>
 
 
© 2007-2020 Inzerce, Bazar Jazykové školy . Všechna práva vyhrazena.
EDITOVAT nebo SMAZAT inzerát bez registrace | Pravidla inzerce | Kontaktujte nás | RSS a služby | Mapa stránek | Ochrana osobních údajů
Železniční modely | Eventaro - vytvoř si svou akci
Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů v systému Do Bazaru. Jakékoliv kopírování nebo jiné využívání obsahu inzerce Do Bazaru je zakázáno bez souhlasu provozovatele.

Do Bazaru hledáte také pod spojením inzerce zdarma na internetu. Dále také zájemci o automobily hledají inzerce aut všeho druhu. Maminky i tatínci hledají pro své děti mimibazar plný dětského oblečení i hraček. Fauna inzerce je zase určena všem milovníkům zvířat. Můžete zde inzerovat veškerá zvířata. Pro milovníky rychlých strojů a veteránů je určena česká motoinzerce (moto bazar) kde nakoupíte nové i ojeté motorky nebo jejich příslušenství. Náš bazar je určen pro širokou veřejnost, kdy soukromá inzerce a také z části komerční inzerce jsou zdarma. Máte možnost přidávat fotografie k Vašim inzerátům nebo je zviditelňovat pomocí SMS zpráv. Náš bazar můžete navštívit i přes internetovou adresu ebazoš kdy Vás přesměrujeme do našeho bazaru a naleznete tak u nás inzeráty zdarma. Staňte se také našim fanouškem na facebooku a získávejte výhody pro fanoušky profilu.

Slovenská verze inzercie Naše slovenská verze Bazár - inzercia zdarma, navštivte ji také.
1.22