Administrativní - Vzdělávání pro dospělé i celoživotní vzděláváníVzdělávání 

Administrativní (Vzdělávání)


Bazar všeho pro Vaše vzdělávání. Vzdělávání pro dospělé nebo také celoživotní vzdělávání pro všechny. Naleznete u nás také jazykové zájezdy i jazykové školy či další marketingové kurzy. Bazar Vám umožní vzdělávání se.


Zobrazuji 1 až 15 z 7 inzerátů v kategorii Vzdělávání
cena
lokalita
zobrazen
 
 
 
Spolehlivá nabídka půjčky 72 hodin v bazaru

Spolehlivá nabídka půjčky 72 hodin Zde je cenově dostupná půjčka, která navždy změní váš život, jsem certifikovaný půjčovatel úvěru, nabízím vám půjčku pro veřejnost a jednotlivý sektor, kteří potřebují finanční pomoc s nízkou úrokovou sazbou 2 %. Přijatelný kredit, podmínky jsou velmi jednoduché a ohleduplné. Můžete mě kontaktovat e-mailem a postupovat podle jeho pokynů a budete spokojeni nejpozději do 72 hodin pošty:

[28. července 2019]
Cena
nerozhoduje

Lokalita
Český Krumlov
nabídka

57x
 

Finanční pomoc Mým cílem je výrazně posílit ekonomickou základnu všech morálních a fyzických osob, které vykonávají činnost generující příjmy nebo procházejí těžkými časy poskytováním peněz, poskytnu vám potřebný kapitál že jste restartovat své aktivity bez ohledu na to, zda máte zpoždění nebo jste-li bez práce tak dlouho, jak jste solventní.Má úroková sazba je 3% v roce.Pokud jste opravdu v nouzi, prosím, napište mi a budete mít svůj úvěr ...

[24. ledna 2019]
Cena
10

Lokalita
Ctěnice
Praha kraj
nabídka

212x
 

Rychlá a bezpečná půjčka do 24 hodin Jsem někdo s rozumným vlastním majetkem a chci to udělat Pomáhám lidem, kteří jsou v tuto chvíli finančně špatní obtížné. Nevidíte les přes stromy? Kontaktujte mě a uvidíme, co pro vás mohu udělat pro více prosím, kontaktujte nás na našem e-mailu:

[30. května 2018]
Cena
580 000

Lokalita
Alfrédova chata
Moravskoslezský kraj
nabídka

438x
 
Půjčka Nabídka nouzové v bazaru

Pro všechny vaše potřeby v nouzových půjček od € 2000 až € 7,000,000, obraťte se na své úvěrové služby o nouzovém úvěru až 2000 eur 7 milionů jen 24 hodin v nízké úroková sazba ve výši 2% ročně. Můžete se vrátit na 30 let. Obraťte se prosím na e-mailovou adresu, pokud chcete mít svůj nouzový úvěr. děkuji

[17. srpna 2017]
Cena
2 000

Lokalita
Baška
Moravskoslezský kraj
nabídka

679x
 

Nabízím sprostředkování a prodej maturitních vysvědčení, výučních listů a vysokoškolských titulů. Pouze originální tiskopisy SEVT včetně ověření na dané škole se zápisem - 100% neprůstřelnost. Rychlé vyřízení 100% diskrétnost, ověřitelnost a legálnost Pro kompletní nabídku, informace a ceník služeb se prosím obraťte na kontaktní email. Platné do smazání.

[24. února 2017]
Cena
dohodou

Lokalita
Cetechovice
Zlínský kraj
nabídka

1704x
 

Sprostředkování a prodej maturitního vysvědčení, výučního listu a vysokoškolského diplomu/titulu. Samozřejmostí je zápis na dané škole včetně ověření zápisu na dané škole ( 100% neprůstřelnost ) Zaručuji rychlost vyřízení našeho obchodu. Nabízím práci na zakázku, čili včetně veškerých náležitostí, jako když jste řádný student. Jsem 100% diskrétní.

[27. října 2016]
Cena
dohodou

Lokalita
Olomouc
nabídka

1488x
 

Nabízím sprostředkování vysokoškolského titulu, 100% ověření a legálnost. Více info po emailu.

[26. října 2016]
Cena
dohodou

Lokalita
Praha-město
nabídka

1309x

<< 1  >>
 
 
© 2007-2019 Inzerce, Bazar Administrativní. Všechna práva vyhrazena.
EDITOVAT nebo SMAZAT inzerát bez registrace | Pravidla inzerce | Kontaktujte nás | RSS a služby | Mapa stránek | Ochrana osobních údajů
Železniční modely | Eventaro - vytvoř si svou akci
Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů v systému Do Bazaru. Jakékoliv kopírování nebo jiné využívání obsahu inzerce Do Bazaru je zakázáno bez souhlasu provozovatele.

Do Bazaru hledáte také pod spojením inzerce zdarma na internetu. Dále také zájemci o automobily hledají inzerce aut všeho druhu. Maminky i tatínci hledají pro své děti mimibazar plný dětského oblečení i hraček. Fauna inzerce je zase určena všem milovníkům zvířat. Můžete zde inzerovat veškerá zvířata. Pro milovníky rychlých strojů a veteránů je určena česká motoinzerce (moto bazar) kde nakoupíte nové i ojeté motorky nebo jejich příslušenství. Náš bazar je určen pro širokou veřejnost, kdy soukromá inzerce a také z části komerční inzerce jsou zdarma. Máte možnost přidávat fotografie k Vašim inzerátům nebo je zviditelňovat pomocí SMS zpráv. Náš bazar můžete navštívit i přes internetovou adresu ebazoš kdy Vás přesměrujeme do našeho bazaru a naleznete tak u nás inzeráty zdarma. Staňte se také našim fanouškem na facebooku a získávejte výhody pro fanoušky profilu.

Slovenská verze inzercie Naše slovenská verze Bazár - inzercia zdarma, navštivte ji také.
1.16